تبلیغات

برند سازی وب سایت فروشگاهی

۰
در سالهای اخیر تعداد فروشگاههای اینترنتی بسیار گسترش پیدا کرده است . اگر در دهه 80 یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی میکردید با کمی تبلیغات و بهینه سازی  میتوانستید در صدر لیست گوگل قرار بگیردید در این میان راه اندازی فروشگاههایی در زمینه پزشکی و سلامتی کار ساده تری را در پیش رو داشتند . اما در سالهای اخیر در هر حوزه و زمینه ای که به ذهنمان هم نمیرسد فروشگاه اینترنتی راه اندازی شده است اگر چه بسیاری از آنها فقط یک نمایشگاه عکس بی کیفیت محصول و قیمت های نادرست هستند ولی باز هم کار را برای فروشگاههایی که بطور منسجم کار میکنند بسیار سخت کرده است .
مدتی پیش فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی آی استور مد ،برای سئو سایت و برندسازی فروشگاه با ما تماس گرفتند .فروشگاه از لحاظ قالب مناسب بود .
در همکاری با این فروشگاه اینترنتی پیشنهاد هایی در نحوه ورود اطلاعات و چگونگی نوشتن شرح های کالا ها و برچسب گذاری داده شد که بیشتر آنها را به سرعت پیاده سازی کردند .
علاوه بر بهینه سازی نوشتاری ، بهینه سازی تصاویر و چیدمان آن نیز از اهمیت خاصی برخوردار است . که در مشاوره ها نیز به آن اشاره شد .

اگر شما نیاز به خرید تجهیزات تخصص آزمایشگاهی از جمله کیت ریل تایم و مواد مصرفی آزمایشگاهی و حتی تجهیزات سلامتی خانگی دارید پیشنهاد میکنمم به این سایت مراجعه کنید.

نویسنده : گروه آرادین پرداز
+ نوشته شده توسط Araadin در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: برندسازی فروشگاه اینترنتی، تولید محتوا، سئو فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

چگونه خلاق باشیم ؟

۰
چگونه خلاق باشیم ؟

آیا برای تهیه محتوایی مناسب برای وب سایت خودتان دچار مشکل میشود ؟

میخواهید نکته ای متمایز کسب و کار خود را پیدا کنید ؟

خلاقیتتان محدود است و میخواهید بیشتر نوآوری داشته باشید ؟

باید بگویم این چالش هایی که تقریبا همه صاحبان کسب و کار در عصر جدید دارند از جمله خود من ! تولید محتوا بسیار سخت بود و در ابتدا کار اصلا نمیدانستم چه باید بنویسم ! و این انگیزه ای شد برای من تا به جستجوی علت آن بپردازم . اطلاعاتی کسب کردم و به توصیه استاد بسیار گرانقدرم مسیح جوادی به هرچه آموخته بودم بلافاصله عمل نمودم و مطالبی که در ادامه این مقاله مینویسم تجربیات خودم در مسیر بازاریابی محتوایی است .

واقعیت این  است که ما در عصر اطلاعات زندگی میکنیم به همین علت در مورد هرچه بخواهیم صحبت کنیم یا محتوایی بنویسیم ده ها وب سایت درباره آن نوشته اند . از طرفی برای بقا در بازار فضای مجازی نیاز به برندسازی مجموعه تجاری خود داریم و تولید منحصر به فرد اطلاعات از ابزارهای بسیار مهم در برندسازی است . در این وضعیت چه باید کرد؟

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Araadin در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خلاقیت، برندسازی اینترنتی، برندسازی دیجیتال، تولید محتوا، تولید محتوای الکترونیکی، تبایغ نویسی
نوشته‌های اخیر